Kłodzko

Dziekanat:
Tel.: 74 867 05 53 / 74 867 60 67

e-Dziekanat

Zarządzanie

Zarządzanie - rozwijaj umiejętności potrzebne w świecie biznesu!

Własna firma, zarządzanie projektami, kierowanie kilkuosobowym zespołem czy skuteczne negocjacje? Po studiach na kierunku Zarządzanie uzyskasz niezbędne umiejętności do tego, by podbić świat biznesu. W Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” czekają na ciebie wykładowcy, którzy od podszewki znają świat przedsiębiorczości i wskażą ci najlepsze kierunki rozwoju.

Od początku istnienia naszej uczelni kładziemy nacisk na najlepszą kadrę, zatrudniając wykładowców z praktycznym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zarządzanie to flagowy kierunek WSZ „Edukacja”, poza studiami licencjackimi i magisterskimi, oferujemy też szeroką gamę studiów podyplomowych związanych z zarządzaniem.
 
W czasie studiów poznasz podstawy ekonomii, zasady działania przedsiębiorstw, nowoczesne techniki zarządzania i kierowania zespołem, dowiesz się, jak przeprowadzić badania rynkowe. Poznasz również skuteczne techniki negocjacyjne.

Trwa promocja – zapisz się do 30 lipca i zaoszczędź 965 zł!

Dlaczego warto studiować zarządzanie?

01.

RENOMOWANA UCZELNIA

Studia związane z zarządzaniem pozwalają na zdobycie praktycznych umiejętności, które są bardzo pożądane na rynku pracy. Można nauczyć się zarządzania projektami, analizy danych, planowania strategicznego i innych narzędzi wykorzystywanych w branży biznesowej.

02.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wyższa Szkoła Zarządzania Edukacja we Wrocławiu ma długą historię i tradycję w dziedzinie zarządzania. Uczelnia ta zdobyła wiedzę i umiejętności w prowadzeniu programów nauczania związanych z zarządzaniem, a tym samym może zapewnić Ci odpowiednie narzędzia i techniki niezbędne do skutecznego zarządzania organizacjami.

03.

ZRÓŻNICOWANA OFERTA PROGRAMÓW

Uczelnia oferuje różne programy studiów z zakresu zarządzania, takie jak studia licencjackie, magisterskie czy podyplomowe. Możesz wybrać taki program, który najlepiej odpowiada Twoim zainteresowaniom i celom zawodowym. Dzięki temu masz większą elastyczność i możliwość dopasowania studiów do swoich potrzeb.

04.

SKONCENTROWANE NA PRAKTYCE PODEJŚCIE

Wyższa Szkoła Zarządzania Edukacja we Wrocławiu stawia duży nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy zarządczej. W ramach programów studiów będziesz mieć okazję uczestniczyć w praktykach zawodowych, projektach zespołowych i warsztatach, które pomogą Ci rozwijać umiejętności praktyczne i spojrzeć na zagadnienia zarządzania z perspektywy realnego świata biznesu.

05.

SIEĆ KONTAKTÓW BIZNESOWYCH

Studiując na Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu, będziesz mieć szansę nawiązać kontakty z innymi studentami, wykładowcami oraz przedstawicielami świata biznesu. Ta sieć kontaktów może okazać się niezwykle wartościowa w przyszłości, umożliwiając Ci nawiązanie współpracy, zdobycie praktyk zawodowych czy nawet znalezienie pracy.

06.

PERSPEKTYWY ZAWODOWE

Absolwenci studiów z zakresu zarządzania mają dobre perspektywy zawodowe. Zarządzanie jest kluczowym obszarem w każdej organizacji, a posiadanie solidnego wykształcenia w tym zakresie może otworzyć wiele drzwi na rynku pracy. WSZ Edukacja we Wrocławiu dba o dostarczanie aktualnej wiedzy i umiejętności, które są poszukiwane przez pracodawców, co może znacząco zwiększyć Twoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy.

icon22

Liczba
semestrów:
6

Ilość godzin:
stacjonarne: 2406 niestacjonarne: 1806

Forma studiów:
stacjonarne
niestacjonarne (online)

Przedmioty i Specjalności

Opłaty

 
Płatność na ratyPłatność za semestrPłatność za rok
Studenci rozpoczynający studia
od roku akademickiego
2024/2025

I semestr 465 zł x 6
II semestr 465 zł x 6
III semestr 465 zł x 6
IV semestr 465 zł x 6
V semestr 610 zł x 6
VI semestr 610 zł x 3

I semestr 2790 zł
II semestr 2790 zł
III semestr 2790 zł
IV semestr 2790 zł
V semestr 3660 zł
VI semestr 1830 zł
I rok 5580 zł
II rok 5580 zł
III rok 5490 zł

Chcesz rozpocząć studia?

Zarejestruj się online na kierunku: 

ZARZĄDZANIE