Kłodzko

Dziekanat:
Tel.: 74 867 05 53 / 74 867 60 67

e-Dziekanat

Wynajem sal Kłodzko

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych, komputerowych i auli na terenie naszego obiektu w Kłodzku. 

Oferta wynajmu sal w Kłodzku

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych, komputerowych i auli na terenie naszego obiektu w Kłodzku. Budynek mimo niewielkiej odległości od centrum miasta umiejscowiony jest w otoczeniu zieleni, co ułatwi stworzenie spokojnej atmosfery spotkania. Dojazd jest łatwy, a przygotowany przez nas bezpłatny parking niweluje problem braku miejsc do zostawienia pojazdów.

Synergy Trainings Kłodzko to miejsce przygotowane do prowadzenia szkoleń, warsztatów i innych form spotkań – wszystkie pomieszczenia przed wynajmem przystosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Sale są przestronne, dobrze oświetlone i doskonale wyposażone, dzięki czemu każde szkolenie z pewnością zakończy się sukcesem. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również sprzęt multimedialny, który umożliwia łatwe przeprowadzenie prezentacji, wyświetlenie filmu lub zdjęć.

Dlaczego warto nas wybrać?

Synergy Trainings Kłodzko, tak samo jak cała marka Synergy Trainings należy do Grupy Edukacja, co gwarantuje duże doświadczenie w branży edukacyjnej, podparte doświadczeniem podmiotów prowadzonych we Wrocławiu. Jako Grupa prowadzimy między innymi szkołę wyższą, przedszkole, szkołę podstawową i liceum.

Aktualnie na terenie Kłodzka dysponujemy:

9 salami szkoleniowymi (do 48 miejsc)

2 salami komputerowymi (do 17 stanowisk)

3 aulami (do 120 miejsc)

sprzętem multimedialnym (ekrany, rzutniki, laptopy, DVD itp.)

75 miejscami parkingowymi

Galeria sal na wynajem

Dane kontaktowe

Zapytania dotyczące wynajmu sal w Kłodzku należy kierować na poniższy adres e-mail:
ADRES

ul. Wyspiańskiego 2F
57-300 Kłodzko