Dlaczego warto studiować w WSZ „Edukacja”

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” od 1997 roku zajmuje się specjalistycznym kształceniem na poziomie licencjackim, inżynierskim oraz magisterskim umożliwiając studentom nabywanie kompetencji technologicznych, realizacyjnych, komunikacyjnych i aksjologicznych, na bazie których absolwenci naszej Uczelni budują oczekiwane przez pracodawców kompetencji zawodowe.

Naszą siłą są zadowoleni studenci i znakomita kadra, wywodząca się z wielu renomowanych uczelni wyższych z kraju i zagranicy. Nikt inny nie potrafi tak dobrze połączyć komfortowych warunków studiowania i wysokiego poziomu z przystępną ceną i doskonałymi programami stypendialnymi, dzięki którym możliwe jest studiowanie całkowicie za darmo!

Naszym celem jest stworzenie każdemu Studentowi idealnych warunków do nauki i rozwoju.

Jak zaczynaliśmy

W październiku 1997 r. w budynku Szkoły Podstawowej nr 65 we Wrocławiu, w wynajmowanych pomieszczeniach, naukę na kierunku zarządzanie i marketing rozpoczęło 400 studentów. Do dziś Uczelnię ukończyło już ponad 13,5 tys. absolwentów.

Nasze atuty:

  • Wysoki poziom nauczania – wybraliśmy i zatrudniliśmy tylko najlepszych wykładowców z kraju i zagranicy
  • Doświadczenie – od kilkunastu lat kształcimy specjalistów w sześciu dziedzinach wiedzy
  • Innowacyjność – wdrażamy nowe technologie, które stale poprawiają jakość i wygodę studiowania
  • Komfortowe warunki– WSZ „Edukacja” to 78 sal dydaktycznych i kilka auli wykładowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedialny
  • Niskie opłaty
  • Wysokie stypendia – dające szanse studiowania zupełnie za darmo

Odpowiedzialność społeczna

WSZ „Edukacja” to Uczelnia równych szans. Wierzymy, że każdy zasługuje na doskonałe warunki studiowania niezależnie od sprawności fizycznej, pochodzenia czy zamożności.

Przystosowaliśmy nasze budynki do potrzeb osób niepełnosprawnych, aby wszyscy studenci mogli cieszyć się takim samym komfortem.

Wspieramy mniejszość polską na wschodzie. Dzięki temu na naszej Uczelni studiują młodzi ludzie z Białorusi, Ukrainy i Rosji.

Posiadamy rozwinięty system stypendialny, umożliwiający studiowanie osobom które z rożnych przyczyn wymagają wsparcia finansowego.