Zarządzanie

ZARZĄDZANIE

Rodzaj studiów: niestacjonarne

Własna firma, zarządzanie projektami, kierowanie kilkuosobowym zespołem czy skuteczne negocjacje? Po studiach na kierunku Zarządzanie uzyskasz niezbędne umiejętności do tego, by podbić świat biznesu. W Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” czekają na ciebie wykładowcy, którzy od podszewki znają świat przedsiębiorczości i wskażą ci najlepsze kierunki rozwoju.

Od początku istnienia naszej uczelni kładziemy nacisk na najlepszą kadrę, zatrudniając wykładowców zarządzania z doświadczeniem na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach. Zarządzanie to flagowy kierunek WSZ „Edukacja”, poza studiami licencjackimi, oferujemy też szeroką gamę studiów podyplomowych związanych z zarządzaniem. W czasie studiów poznasz podstawy ekonomii, zasady działania przedsiębiorstw, nowoczesne techniki zarządzania i kierowania zespołem, dowiesz się, jak przeprowadzić badania rynkowe. Poznasz również skuteczne techniki negocjacyjne.

W ramach kierunku możesz wybrać jedną z czterech specjalności:

  • Audyt wewnętrzny w firmie
  • Zarządzanie finansami i rachunkowość w małych i średnich przedsiębiorstwach
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

 

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja”
od 25 lat kształci najlepszych
specjalistów od zarządzania.

Zarządzanie

Specjalizacje:

Audyt wewnętrzny w firmie, Zarządzanie finansami i rachunkowość w małych i średnich przedsiębiorstwach, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi.

6210 zł
brutto

tyle wynosi mediana zarobków brutto kierowników ds. sprzedaży. Najlepsi w tym sektorze mogą zarobić ponad 9 tysięcy złotych miesięcznie.

6608 zł
brutto

może zarobić kierownik projektu. Tyle wynosi mediana zarobków osób na takich stanowiskach w Polsce.

Chcesz rozpocząć studia w WSZ Edukacja?
Zarejestruj się online na kierunku:
Zarządzanie

Przejdź do rekrutacji online