Inicjatywy studenckie

 1. Konkurs: „Najlepsza prezentacja Uczelni”.
 2. Prezentacje WSZ „Edukacja” w szkołach średnich we Wrocławiu i okolicach.
 3. Mikołajki – wspaniała zabawa, w której uczestniczyli studenci, przedstawiciele władz uczelni i naszej kadry naukowej. Podczas imprezy odbył się konkurs na najbardziej kreatywny pomysł kostiumu Świętego Mikołaja, a każdy (grzeczny!) student otrzymał paczkę pełną prezentów od naszego Mikołaja i Śnieżynek.
 4. Wampiriada
 5. Dzień Kobiet – w tym dniu dbamy szczególnie o przedstawicielki płci pięknej na naszej Uczelni. Już od rana „polowaliśmy” na nasze koleżanki, by każdej z nich złożyć specjalne życzenia i obdarować upominkiem (obyło się bez goździków i rajstop)
 6. Juwenalia – godnie reprezentujemy edukacyjną brać studencką podczas święta akademickiego. Dbamy o to, by studenci Edukacji byli rozpoznawali na mieście, a przede wszystkim dobrze się bawili!!!
 7. Spotkania z ciekawymi ludźmi
  Ostatnio gościliśmy:
  Pana Błażeja Górskiego - członka stowarzyszenia Wigor, który opowiadał o programie CC USA, poświęconemu możliwościom pracy w Stanach Zjednoczonych – temu, jak wziąć udział w takim wyjeździe i korzyściom, jakie dzięki niemu można uzyskać.
  Panią Martę Mazur, która opowiedziała o zakładaniu własnej firmy, o tym jak napisać dobry biznes plan i rozpocząć rzeczywistą działalność.
  Pana Łukasza Wierzbickiego, który pasjonująco opowiadał o zbiorze reportaży Kazimierza Nowaka „Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd” (firmowanych przez National Georgrafic), którego był wydawcą i „dobrym duchem”. Pan Łukasz opowiedział o trasie, jaką przebył Kazimierz Nowak, oraz o tym, jak on sam zainteresował się tą tematyką. Słuchacze dowiedzieli się również, jak wiele wysiłku potrzeba by wypromować nawet tak ciekawą książkę.