Zapraszamy na warsztaty 18.06.2023 „Doskonalenie umiejętności miękkich”

Drodzy Studenci,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami na temat nadchodzącego kursu, który odbędzie się 18 czerwca 2023 r. w godz. 10:00-12:00 w WSZ Edukacja Filia w Kłodzku sala A2. W trakcie warsztatów skupimy się na doskonaleniu umiejętności miękkich. Skoncentrujemy się na poprawieniu i wzmocnieniu naszych umiejętności uniwersalnych, które są przydatne w każdym zawodzie.

W trakcie kursu przejdziemy przez kilka etapów, m.in.:

  • Test osobowości (Pozwala na zakwalifikowanie do konkretnego typu osobowości, na którą składa się wiele różnych czynników: przekonania, doświadczenia życiowe, wychowanie i indywidualne cechy charakteru.)
  • Określenie profilu zawodowego (Kotwice Scheina to kwestionariusz określający drogę kariery zawodowej. Zachęca do refleksji na temat obszarów kompetencji, motywacji do pracy i systemu wartości, a wypełnienie kwestionariusza ma służyć opisaniu kotwic kariery bez ich oceniania.)
  • Sposoby komunikacji (czyli jak usprawnić komunikację, jak dobrze siebie zaprezentować oraz jak mówić, żeby być słuchanym.)

Jesteśmy pewni, że ten kurs przyniesie Wam wiele cennych nauk i umocni Was w podejmowanych ścieżkach kariery. Będziecie mieli okazję poznać siebie lepiej, odkryć Wasze mocne strony i nabyć nowe umiejętności. Już się nie możemy doczekać tej wspólnej przygody!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy nie tylko studentów. Do zobaczenia na warsztatach!