Zarządzanie

KIERUNEK STUDIÓW
Płatne za rok akademicki z góry do 10 X (po uwzględnieniu zniżki za opłatę roczną) Płatne w dwóch ratach za semestr z góry (po uwzględnieniu zniżki za opłatę semestralną) do 10 X – 1 rata i do 10 IV – 2 rata Płatne w 12 równych ratach od X do IX roku następnego (do 10-go dnia każdego miesiąca) Trzeci rok studiów I stopnia płatne w 9 równych ratach od X do VI roku następnego (do 10-go dnia każdego miesiąca)
ZARZĄDZANIE 1 x 5064 zł 2 x 2584 zł 12 x 435 zł 9 x 580 zł

Promocja na wpisowe

Osoby, które dopełnią formalności rekrutacyjnych w WSZ „Edukacja” w czasie trwania promocji do 15.07.2020 r. zostaną objęte częściowym lub całkowitym zwolnieniem z opłaty rekrutacyjnej. Nie zwlekaj. Zapisz się na studia i zaoszczędź.

Do 15 lipca opłata wpisowa wynosi 0 zł!

Pakiet absolwencki – 10% taniej na usługi Grupy Edukacja

Absolwentom szkół „Edukacja” (studia I stopnia, studia II stopnia, studia podyplomowe,) przysługuje zniżka w wysokości 10 % na wszystkie kolejne usługi świadczone przez WSZ „Edukacja” i OKiDZ Edukacja (przez pierwszy rok trwania usługi). Rabat jest przyznawany przez Dziekana na wniosek studenta.

Wysokość opłat

Szczegółowa wysokość opłat związanych ze studiowaniem jest umieszczona w zarządzeniu udostępnionym w naszym Biuletynie Informacji Publicznej.


Chcesz rozpocząć studia w WSZ Edukacja?
Zarejestruj się online na kierunku:
Zarządzanie

Przejdź do rekrutacji online