Zarządzanie

ZARZĄDZANIE


Własna firma, zarządzanie projektami, kierowanie kilkuosobowym zespołem czy skuteczne negocjacje? Po studiach na kierunku Zarządzanie uzyskasz niezbędne umiejętności do tego, by podbić świat biznesu. W Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” czekają na ciebie wykładowcy, którzy od podszewki znają świat przedsiębiorczości i wskażą ci najlepsze kierunki rozwoju.

Od początku istnienia naszej uczelni kładziemy nacisk na najlepszą kadrę, zatrudniając wykładowców zarządzania z doświadczeniem na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach. Zarządzanie to flagowy kierunek WSZ „Edukacja”, poza studiami licencjackimi i magisterskimi, oferujemy też szeroką gamę studiów podyplomowych związanych z zarządzaniem. W czasie studiów poznasz podstawy ekonomii, zasady działania przedsiębiorstw, nowoczesne techniki zarządzania i kierowania zespołem, dowiesz się, jak przeprowadzić badania rynkowe. Poznasz również skuteczne techniki negocjacyjne.

W ramach kierunku możesz wybrać jedną z dziewięciu specjalizacji:
Menadżer małego przedsiębiorstwa
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Zarządzanie finansami i rachunkowość w małych i średnich przedsiębiorstwach
Biznes cyfrowy w małych i średnich przedsiębiorstwach
Audyt wewnętrzny w firmie
Zarządzanie w turystyce i rekreacji
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Zarządzanie jednostkami sektora finansów publicznych
Zarządzanie kryzysowe z edukacją dla bezpieczeństwa narodowego NOWOŚĆ

Zapraszamy do zapoznania się ze spisem efektów kształcenia dla kierunku studiów Zarządzanie (studia I stopnia) – profil praktyczny (plik do pobrania po kliknięciu):
efekty obowiązujące do roku akademickiego 2015/16 włącznie
efekty obowiązujące od roku akademickiego 2016/17

Wyższa Szkoła Zarządzania
„Edukacja”
od 17 lat kształci najlepszych
specjalistów od zarządzania.

Zarządzanie

Specjalizacje:

Zarządzanie przedsiębiorstwem, Logistyka w zarządzaniu, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Przedsiębiorczość – zarządzanie małą i średnią firmą, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie finansami i rachunkowość w firmie, Zarządzanie w turystyce i rekreacji.

6210 zł
brutto

tyle wynosi mediana zarobków brutto kierowników ds. sprzedaży. Najlepsi w tym sektorze mogą zarobić ponad 9 tysięcy złotych miesięcznie.

6608 zł
brutto

może zarobić kierownik projektu. Tyle wynosi mediana zarobków osób na takich stanowiskach w Polsce.

Stałe czesne

420 złza m-c

Jedna opłata

4889 złza rok