Uniwersytet Dziecięcy UniKids w WSZ „Edukacja”

Od początku 2016 r. Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” rozpoczęła współpracę z Uniwersytetem Dziecięcym Unikids w Kłodzku.

W ostatni weekend stycznia na pierwszych zajęciach i wykładach gościliśmy grupę dzieci w wieku szkolnym, które w trakcie organizowanych zajęć, poprzez naukę i zabawę rozwijają chęć poznawania świata.
Najmłodsi studenci mieli szansę zapoznać się z możliwościami budowy robotów lego oraz przeprowadzali pomyślne próby uruchomienia silników zbudowanych pojazdów. Na warsztatach malowania na szkle stworzono niepowtarzalne witraże, a na równoległych zajęciach poznano sposoby tworzenia styropianowych zwierzaków.

Dzieciaki zachwycone były wykładem „Świat na jednej nodze”, podczas którego dowiadywały się ciekawostek z życia nietypowych zwierząt – począwszy od dinozaurów po węże i jaszczurki. Zajęcia uatrakcyjniła obecność żywych okazów – kameleona czy też węza „szczurka”, który uwielbia towarzystwo człowieka.

Już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia. Z ich terminem oraz tematyką można zapoznać się na stronie www.unikids.pl, a w ramach rozpoczętej współpracy dla dzieci naszych studentów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Do zobaczenia w „Edukacji”.