Rekrutacja trwa. Sprawdź aktualną ofertę i promocje.

Sześć kierunków studiów licencjackich, dwa magisterskie i ponad 30 kierunków studiów podyplomowych to tegoroczna oferta WSZ „Edukacja” we Wrocławiu.

Zapraszamy na studia do WSZ „Edukacja” i przypominamy wszystkim kandydatom o obowiązujących promocjach i zniżkach na studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) . Do wyboru w Kępnie proponujemy dwa atrakcyjne kierunki: Zarządzanie oraz Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną.

Rekrutacja on-line dostępna jest >tutaj<. Kandydaci mogą tez korzystać ze specjalnego serwisu, w którym znajdą wszystkie niezbędne informacje o studiach w WSZ „Edukacja”, wzory podań i dokumentów, a także przeczytają o poszczególnych kierunkach. W serwisie dla kandydatów znajdują się także wszystkie informacje o opłatach za studia.

O studiach podyplomowych przeczytać można na stronie. Dla słuchaczy studiów podyplomowych rekrutacja on-line dostępna jest >tutaj<. Zapoznać się z ofertą studiów można w zakładce kierunki studiów. W serwisie studia podyplomowe kandydat ma szansę dowiedzieć się wszystkiego o opłatach, rekrutacji oraz planach zajęć.

Wszelkich szczegółowych informacji dla kandydatów na studia I i II stopnia udziela Dział Rekrutacji, tel. 74 867 05 53, klodzko@edukacja.wroc.pl, Kłodzko, ul. Wyspiańskiego 2F, a dla kandydatów na studia podyplomowe: dział Studiów Podyplomowych, 71/ 37 72 128 lub 135, podyplomowe@edukacja.wroc.pl

Zapraszamy również do kontaktu z Opiekunem Kandydata WSZ „Edukacja”. Na stronie http://rekrutacja.wszedukacja.pl/ wystarczy podać swój numer telefonu lub adres e-mail, a Opiekun Kandydata w ciągu 48 godzin odpisze lub oddzwoni i odpowie na wszystkie pytania związane ze studiami i rekrutacją.